Písomky / DÚ Mapa Známky Fotoalbum Kontakt
Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
Foto Ing. Viliam Prukner Pr Rozvrh
Riaditeľ
Foto Ing. Edmund Hatiar Hr Rozvrh
Zástupca
Vedie krúžok: Lesničiarsky - hrajúci
Vedie krúžok: Lesničiarsky - začiatočníci
hatiar@slslhr.sk
 
 
Mgr. Pavel Krupa Kr Rozvrh
Zástupca
Triedny učiteľ: I.A
pkrupa@centrum.com
 
 
Mgr. Marián Pozor Po Rozvrh
Zástupca
 
 
Ing. Gabriela Bodíková Bo Rozvrh
Triedna učiteľka: II.D
Vedie krúžok: Etwining
 
 
Ing. Michal Budinský Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Vábenia zveri a kynologický
budim@szm.sk
 
 
Mgr. Gabriela Buliaková Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Konverzácia v NEJ
gabbul@szm.sk
 
 
Mgr. Tatiana Čúzyová Čz Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B
Vedie krúžok: Matematický
Vedie krúžok: Výtvarný
cuzy@hradok.net
 
 
Ing. Martin Fridman Fn Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.B
Vedie krúžok: Poľovnícky
martin.fridman@inmail.sk
 
 
Ing. Zuzana Gejdošová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
Vedie krúžok: Lloptové hry
zuzanagejdosova@zoznam.sk
 
 
Ing. Naděžda Harvanková Hv Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
Vedie krúžok: Konverzácia v ANJ pre 1. a 2. ročník
 
 
Ladislav Hladiš Hl Rozvrh
Učiteľ
 
 
Anna Hujová Hu Rozvrh
Učiteľka
 
 
Tibor Chrapčiak Učiteľ
 
 
Ján Imrich Im Vychovávateľ
Vedie krúžok: Karate
Vedie krúžok: Kulturistický 1
 
 
Ing. Jana Jandová Jd Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Informatiky
Vedie krúžok: Tvorba web stránok
jandova@slslhr.sk
 
 
Ing. Bohuslav Kočtúch Kch Rozvrh
Triedny učiteľ: III.A
koctuch@slslhr.sk
 
 
Mgr. Jozef Komora Km Vychovávateľ
Vedie krúžok: Flórbalový / futsalový
 
 
Ing. Žaneta Kopásková Ks Učiteľka
kopaskova@post.sk
 
 
Mgr. Ružena Kučerová Ru Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B TD
Vedie krúžok: Konverzácia v ANJ
ruzenakucerova@azer.sk, rukumail@gmail.com
 
 
Ing. Jozef Latinák Lt Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Lesníckej všestrannosti
kvalt@pobox.sk
Foto Ing. Pavel Lukáč Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Geologický
Pavel_Lukac@inmail.sk
 
 
Ing. Ján Lukačko Lu Rozvrh
Triedny učiteľ: II.B
Vedie krúžok: AQUAKLUB - akvaristický
Vedie krúžok: Stredoškolskej odbornej činnosti
macuro@inmail.sk
 
 
Ing. Katarína Martančíková Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Architektúry a stavebnícky
 
 
Ing. Jozef Meluš, PhD. Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Geodetický
melusj@pobox.sk
 
 
Ing. Robert Nadasdy Nd Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Včelársky
 
 
Bc. Zuzana Pasečiaková Vychovávateľka
Vedie krúžok: Stolný tenis
paseciakova@azet.sk
 
 
Ing. Nikola Pisarčíková Ps Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Lesnej pedagogiky
 
 
PaedDr. Daniela Porubänová Pb Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A
Vedie krúžok: Čitateľský
danpornada@gmail.com
 
 
Bc. Branislav Rysula Ry Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Dušan Strapoň St Rozvrh
Učiteľ
 
 
Daniel Šeďo Šď Učiteľ
 
 
Ing. Pavol Šimunka Ši Rozvrh
Triedny učiteľ: I.D
Vedie krúžok: Grafický
Vedie krúžok: Ľudová FS Tatrín
 
 
Mgr. Alena Števková Šá Vychovávateľka
Vedie krúžok: Výtvarný
 
 
Mgr. Erika Voštiarová Vychovávateľka
Vedie krúžok: Kulturistický 2
vering@centrum.sk

© aScAgenda 2019.0.1131 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 24.09.2018