Písomky / DÚ Mapa Známky Fotoalbum Kontakt
Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
Foto Ing. Viliam Prukner Pr Rozvrh
Riaditeľ
Foto Ing. Edmund Hatiar Hr Rozvrh
Zástupca
Vedie krúžok: Lesničiarsky
Vedie krúžok: Lesničiarsky - začiatočníci
hatiar@slslhr.sk
 
 
Ing. Bohuslav Kočtúch Kch Rozvrh
Zástupca
Triedny učiteľ: III.A
koctuch@slslhr.sk
 
 
Ing. Gabriela Bodíková Bo Rozvrh
Triedna učiteľka: II.D
Vedie krúžok: Etwining
 
 
Ing. Michal Budinský Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Vábničkársky a kynologický
budim@szm.sk
 
 
Mgr. Gabriela Buliaková Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Konverzácia v NEJ
gabbul@szm.sk
 
 
Mgr. Tatiana Čúzyová Čz Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B
Vedie krúžok: Krúžok šikovných rúk
Vedie krúžok: Príprava z matematiky na VŠ
cuzy@hradok.net
 
 
Ing. Martin Fridman Fn Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.B
Vedie krúžok: Poľovnícky
martin.fridman@inmail.sk
 
 
Ing. Zuzana Gejdošová Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Lloptové hry chlapci
Vedie krúžok: Loptové hry dievčatá
zuzanagejdosova@zoznam.sk
 
 
Ing. Naděžda Harvanková Hv Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
Vedie krúžok: Zdravá výživa
 
 
Ladislav Hladiš Hl Rozvrh
Učiteľ
 
 
Anna Hujová Hu Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Jana Hujová Hj Učiteľka
Vedie krúžok: Konverzácia v ANJ
Vedie krúžok: Seminár zo SJL
Janka-LH@azet.sk
 
 
Ivan Hyben Hy Učiteľ
 
 
Tibor Chrapčiak Učiteľ
 
 
Ing. Jana Jandová Jd Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Informatiky
jandova@slslhr.sk
 
 
Mgr. Jozef Komora Km Vychovávateľ
Vedie krúžok: Kulturistický
 
 
Mgr. Pavel Krupa Kr Rozvrh
Učiteľ
pkrupa@centrum.com
 
 
Mgr. Ružena Kučerová Ru Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B TD
Vedie krúžok: Konverzácia v ANJ
ruzenakucerova@azer.sk, rukumail@gmail.com
 
 
Ing. Jozef Latinák Lt Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Geocaching
kvalt@pobox.sk
Foto Ing. Pavel Lukáč Rozvrh
Učiteľ
Pavel_Lukac@inmail.sk
 
 
Ing. Ján Lukačko Lu Rozvrh
Triedny učiteľ: II.B
Vedie krúžok: AQUAKLUB - akvaristický
Vedie krúžok: Stredoškolskej odbornej činnosti
macuro@inmail.sk
 
 
Ing. Katarína Martančíková Rozvrh
Učiteľka
Foto Ing. Jozef Meluš, PhD. Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Geodetický
melusj@pobox.sk
 
 
Ing. Robert Nadasdy Nd Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Včelársky
 
 
Ing. Michal Olos Os Učiteľ
molos@zoznam.sk
 
 
Bc. Zuzana Pasečiaková Vychovávateľka
Vedie krúžok: Stolný tenis
paseciakova@azet.sk
 
 
Ing. Nikola Pisarčíková Ps Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Lesnej pedagogiky
 
 
PaedDr. Daniela Porubänová Pb Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A
Vedie krúžok: Čitateľský
danpornada@gmail.com
 
 
Mgr. Marián Pozor Po Rozvrh
Učiteľ
 
 
Bc. Branislav Rysula Ry Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Dušan Strapoň St Rozvrh
Učiteľ
 
 
Daniel Šeďo Šď Učiteľ
 
 
Ing. Pavol Šimunka Ši Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Ľudová FS Tatrín
 
 
Mgr. Alena Števková Šá Vychovávateľka
Vedie krúžok: Výtvarný
 
 
Mgr. Erika Voštiarová Vychovávateľka
Vedie krúžok: Kulturistický 2
vering@centrum.sk

© aScAgenda 2018.0.1115 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 02.07.2018