Písomky / DÚ Mapa Známky Fotoalbum Kontakt
Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
Foto Ing. Viliam Prukner Pr Riaditeľ
Foto Ing. Edmund Hatiar Hr Rozvrh
Zástupca
Vedie krúžok: Lesničiarsky
Vedie krúžok: Lesničiarsky - začiatočníci
hatiar@slslhr.sk
 
 
Ing. Bohuslav Kočtúch Kch Rozvrh
Zástupca
Triedny učiteľ: II.A
koctuch@slslhr.sk
 
 
Ing. Gabriela Bodíková Bo Rozvrh
Triedna učiteľka: I.D
Vedie krúžok: Etwining
 
 
Ing. Michal Budinský Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Vábničkársky a kynologický
budim@szm.sk
 
 
Mgr. Gabriela Buliaková Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Konverzácia v NEJ
gabbul@szm.sk
 
 
Mgr. Tatiana Čúzyová Čz Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
Vedie krúžok: Krúžok šikovných rúk
Vedie krúžok: Príprava z matematiky na VŠ
cuzy@hradok.net
 
 
Ing. Martin Fridman Fn Rozvrh
Triedny učiteľ: III.B
Vedie krúžok: Poľovnícky
martin.fridman@inmail.sk
 
 
Ing. Zuzana Gejdošová Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Lloptové hry chlapci
Vedie krúžok: Loptové hry dievčatá
zuzanagejdosova@zoznam.sk
 
 
Ing. Naděžda Harvanková Hv Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
Vedie krúžok: Zdravá výživa
 
 
Ladislav Hladiš Hl Rozvrh
Učiteľ
 
 
Anna Hujová Hu Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Jana Hujová Hj Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B
Vedie krúžok: Konverzácia v ANJ
Vedie krúžok: Seminár zo SJL
Janka-LH@azet.sk
 
 
Ivan Hyben Hy Učiteľ
 
 
Tibor Chrapčiak Učiteľ
 
 
Ing. Jana Jandová Jd Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Informatiky
jandova@slslhr.sk
 
 
Mgr. Jozef Komora Km Vychovávateľ
Vedie krúžok: Kulturistický
 
 
Mgr. Pavel Krupa Kr Rozvrh
Učiteľ
pkrupa@centrum.com
 
 
Mgr. Ružena Kučerová Ru Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B TD
Vedie krúžok: Konverzácia v ANJ
ruzenakucerova@azer.sk, rukumail@gmail.com
 
 
Ing. Jozef Latinák Lt Učiteľ
Vedie krúžok: Geocaching
kvalt@pobox.sk
Foto Ing. Pavel Lukáč Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.A
Pavel_Lukac@inmail.sk
 
 
Ing. Ján Lukačko Lu Rozvrh
Triedny učiteľ: I.B
Vedie krúžok: AQUAKLUB - akvaristický
Vedie krúžok: Stredoškolskej odbornej činnosti
macuro@inmail.sk
 
 
Ing. Katarína Martančíková Rozvrh
Učiteľka
Foto Ing. Jozef Meluš, PhD. Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Geodetický
melusj@pobox.sk
 
 
Ing. Robert Nadasdy Nd Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Včelársky
 
 
Ing. Michal Olos Os Učiteľ
molos@zoznam.sk
 
 
Bc. Zuzana Pasečiaková Vychovávateľka
Vedie krúžok: Stolný tenis
paseciakova@azet.sk
 
 
PaedDr. Marta Pelachová Pe Špeciálny pedagogička
 
 
Ing. Nikola Pisarčíková Ps Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Lesnej pedagogiky
 
 
PaedDr. Daniela Porubänová Pb Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
Vedie krúžok: Čitateľský
danpornada@gmail.com
 
 
Mgr. Marián Pozor Po Rozvrh
Učiteľ
 
 
Bc. Branislav Rysula Ry Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Dušan Strapoň St Učiteľ
 
 
Daniel Šeďo Šď Učiteľ
 
 
Ing. Pavol Šimunka Ši Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.B TD
Vedie krúžok: Ľudová FS Tatrín
 
 
Mgr. Alena Števková Šá Vychovávateľka
Vedie krúžok: Výtvarný
 
 
Mgr. Erika Voštiarová Vychovávateľka
Vedie krúžok: Kulturistický 2
vering@centrum.sk

© aScAgenda 2018.0.1108 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 18.06.2018